Reklama

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

Jest już lista laureatów !

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to najbardziej prestiżowa nagroda przyznawana produktom nowoczesnym, innowacyjnym i wytworzonym w oparciu o najnowsze technologie
Komisja,  składająca się z uznanych w branży autorytetów, która skrupulatnie sprawdza każde zgłoszenie m.in. pod kątem właśnie jakości zastosowanych materiałów czy wspomnianej innowacyjności, przystawia niejako pieczęć gwarancji zakupu doskonałego produktu. Tytuł Złotego Medalisty jest zatem gwarancją sukcesu, doskonałości produktu i fundamentem promocji marki na rynku.

Jury konkursu pod przewodnictwem prof. dr hab. Inż. Józefa Jasiczaka, zastępcy dyrektora Instytutu Konstrukcji Budowlanych, Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej,    przyznało w tym roku 22 produktom to zaszczytne wyróżnienie.

Ozłocone produkty będą  prezentowane w Poznaniu na ekspozycji wystawców Targów Budma, Kominki, CBS i Glass w dniach od 11 – 14 marca, a dodatkowo w ,,Strefach Mistrzów’’, czyli specjalnych stoiskach w pawilonach 3,5 i 7 gdzie będzie można oddać głos na któregoś z laureatów:

  • Laureaci konkursu o Złoty Medal MTP na Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA 2014
  • Laureaci konkursu o Złoty Medal MTP na Międzynarodowych Targach Budownictwa CBS 2014
  • Laureaci konkursu o Złoty Medal MTP na Międzynarodowych Targach Branży Szklarskiej GLASS 2014
  • Laureaci konkursu o Złoty Medal MTP na Międzynarodowych Targach KOMINKI 2014

SPRAWDŹ LISTĘ LAUREATÓW