Certyfikowane szkolenia dla kadry zarządzającej obiektami basenowymi

Termin II szkolenia – 7-8 listopada, Olsztyn

Agrapool Consulting wraz z Polskim Instytutem Basenowym pod patronatem magazynu „Pływalnie i Baseny” zaprasza na szkolenie pt: „Efektywne zarządzanie obiektami basenowymi w warunkach wolnego rynku”. Zgłoszenia do 7 października.

W związku z licznymi zapytaniami kierowanymi przez samorządy zarządzające obiektami rekreacyjno –sportowymi, w szczególności basenami i Aquaparkami,Agrapool Consulting wraz z Polskim Instytutem Basenowym pod patronatem magazynu „Pływalnie i Baseny” rozpoczyna na jesieni br. certyfikowane szkolenia dla kadry zarządzającej obiektami basenowymi pt.:

„EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE OBIEKTAMI BASENOWYMI W WARUNKACH WOLNEGO RYNKU”

Szkolenia dedykowane są dla kadry zarządzającej obiektami basenowymi, w szczególności dla dyrektorów i kierowników pływalni.

Umiejętne zarządzanie obiektem basenowym nie jest możliwe bez odpowiedniego doświadczenia kadry zarządzającej, umiejętnego wdrażania i wykorzystywania procedur poczynając od tych, które stanowią o bezpieczeństwie, a kończąc na tych, które poprawiają atrakcyjność obiektu i usług w nim świadczonych.

W warunkach, tak szybko zmieniającej się rzeczywistości, nowatorskich i nowoczesnych rozwiązań w branży basenowej, która prężnie się rozwija, zarządzający obiektami basenowymi zobowiązani są do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, tak by z możliwie jak największym zaangażowaniem popartym najnowszą wiedzą, skutecznie realizować politykę rozwoju powierzonych im obiektów.

Program szkoleń oparty jest na wieloletnim doświadczeniu. Uwzględnia aktualne przepisy prawne odnoszące się do wymogów stawianych basenom i aquaparkom, stając się tym samym kompendium wiedzy na temat procesów i procedur niezbędnych w zarządzaniu obiektami basenowymi.

W czasie szkoleń prezentowane będą nowatorskie rozwiązania, zamieniające idee i pomysły w realne produkty i rozwiązania. Szkolenia będą się składały z wykładów oraz dyskusji z uczestnikami, w czasie której analizie będą poddane problemy przez nich zgłoszone.

Najbliższy termin szkolenia, które odbędzie się w WCRS Aquasfera w Olsztynie 7 – 8 listopada br.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.agrapool.pl/index.php?tr=szkolenia

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@agrapool.pl

 


TEKST: FIRMA AGRAPOOL CONSULTING