Reklama

Dbać o każdy szczegół. Ruchome dna firmy Variopool

O jakości produktu decyduje doświadczenie firmy i jej potencjał techniczny. W obiektach basenowych widać tę zależność bardzo wyraźnie. Dlatego inwestorzy sięgający po uznane i sprawdzone rozwiązania mają pewność, że dokonali wyboru, który będzie procentować przez długie lata

Każda branża ma swojego lidera. To wiodąca firma wyznacza górny poziom jakościowy oraz trendy rozwoju. Inni starają się gonić czołówkę z lepszym lub gorszym skutkiem, albo też zagospodarowują segment rynku mało wymagającego klienta. Ta reguła obowiązuje także w branży basenów i pływalni. Obiekty tego typu są skomplikowanymi, wieloelementowymi budowlami. Błędna decyzja przy wyborze choćby jednego urządzenia czy systemu, może obniżyć funkcjonalność obiektu lub niekorzystnie wpłynąć na koszty jego utrzymania.

O ile pomyłka w przypadku drobnych elementów wyposażenia pływalni nie jest wielkim problemem, to w przypadku drogich urządzeń lub systemowych rozwiązań, straty mogą być nieodwracalne i niezwykle kosztowne. Inwestor powinien zatem kierować się zasadą, że przy wyborze elementów kluczowych dla funkcjonowania obiektu, najważniejszym kryterium powinna być jakość. Jakość nie tylko samego produktu, lecz także serwisu i obsługi posprzedażowej.

WIĘCEJ W MAGAZYNIE „PŁYWALNIE I BASENY” NR 34

 

TEKST I FOTO | Firma Variopool Polska