Interaktywne atrakcje wodne Isaba

flu-003322Bardzo szybki tryb życia zachęca nas do częstszego korzystania z centrów rekreacji i rozrywki w celu zregenerowania naszych sił witalnych. Tego typu rolę zaczynają spełniać również wielofunkcyjne kompleksy basenowe nastawione na rodzinną formę wypoczynku, gdzie oprócz basenów pływackich znajdziemy wydzieloną strefę wellness i spa oraz brodziki dla najmłodszych. Wiele obiektów stara się uatrakcyjnić gościom pobyt, oddając do ich dyspozycji szereg rozmaitych atrakcji.

Jednak nadal pojawia się pytanie jak dodatkowo uatrakcyjnić pobyt dzieci na basenie. Jedną z podpowiedzi mogą stanowić produkty firmy ISABA. Ta hiszpańska manufaktura od 30 lat z powodzeniem zajmuje się produkcją atrakcji wodnych. Jest wysoko specjalistyczną, inżynieryjną firmą projektującą i produkującą wodne parki zabaw na całym świecie. ISABA generuje nowe doświadczenia, dzięki tworzeniu unikalnych i wyjątkowych przestrzeni do zabaw w wodzie. Głównymi odbiorcami są duże ośrodki kempingowe i hotele we Francji, Hiszpanii, Portugalii i Grecji, baseny publiczne i aquaparki w Holandii i Niemczech oraz obiekty w wielu innych krajach.

Dlaczego ISABA

Po pierwsze zastosowane materiały. To wysokiej jakości kilkuwarstwowy laminat, panele dekoracyjne PE o wysokiej gęstości z filtrem UV, konstrukcje ze stali nierdzewnej AISI-304, malowane farbą proszkową poliestrową, matową i zabezpieczoną przed wysokimi temperaturami, dysze impulsowe z wysokiej jakości POM. To także zjeżdżalnie, platformy i figurki z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym i filtrem UV. Zastosowanie wielu warstw powłok o różnej grubości i ułożeniu zwiększa odporność na odkształcenia i trwałe uszkodzenia, zapewniając jednocześnie lekkość konstrukcji. To szczególnie ważne przy transporcie i przemieszczaniu atrakcji wielkogabarytowych. To rozwiązanie pozwala na zastosowanie atrakcji ISABA również w obiektach zewnętrznych, bez obawy, że barwy stracą intensywność.

Wszystkie produkty są wykonywane ręcznie i bazują na formach wykonanych przez własny dział projektowy firmy, co niewątpliwie zapewnia ich wysoką jakość oraz niepowtarzalny i charakterystyczny design. Producent ma w swojej ofercie kilkaset produktów o różnej wielkości i tematyce, dając klientowi niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne. Istnieje również opcja wykonania elementów na specjalne życzenie klienta na podstawie jego własnego projektu.

flu-003323ISABA jest stworzona dla dzieci

Różnorodność produktów pozwoli na uatrakcyjnienie pobytu zarówno najmłodszym dzieciom, jak i młodzieży. Zabawa na ogromnym statku pirackim ze zjeżdżalniami czy w suchym splashparku z armatkami wodnymi gwarantuje z pewnością świetną zabawę. Proste rozwiązania, takie jak zjeżdżalnie czy kładki, w odpowiednim zestawieniu tematycznym, nabierają dla dziecka nowego odkrywczego wymiaru. Zestawienie w formie toru przeszkód pozwala na bezpieczne wprowadzenie elementu sportowej rywalizacji. ISABA wciąga dziecko do zabawy, dzięki interaktywności swoich rozwiązań.

flu-003324ISABA to uniwersalność:

  • możliwość zastosowania w obiektach wewnętrznych i zewnętrznych z istniejącym brodzikiem,
  • ośrodki wczasowe, hotele, parki miejskie, kempingi, pola namiotowe,
  • obiekty już istniejące,
  • obiekty projektowane (gotowe projekty lub propozycje aranżacji i projekty technologii wykonane przez ISABĘ),
  • projekty tematyczne (statek piracki, wet bubble, flaming),
  • dowolność konfiguracji.

ISABA to korzyści:

  • wzrost konkurencyjności obiektu,
  • większa grupa klientów (rodziny z dziećmi),
  • wydłużenie czasu pobytu,
  • większy zysk.

Fluidra Polska Sp. z o.o.

al. Armii Krajowej 61

50-541 Wrocław

tel.: 71 360 49 30

office@astralpool.pl

www.astralpool.pl

 

TEKST I FOTO | Firma Fluidra Polska