Reklama

Liczy się wiedza i doświadczenie

Firma PEK-MONT Sp. z o.o. powstała w 1992 roku. Przez lata istnienia przeszła szereg restrukturyzacji, które zaowocowały szybkim jej rozwojem. PEK-MONT początkowo zajmował się tylko i wyłącznie produkcją maszyn do przemysłu mięsnego. W fazie rozwoju poszerzył zakres swojej działalności o produkcję linii ubojowych oraz magazynowych, a następnie o budowę nowych oraz modernizację istniejących oczyszczalni ścieków. Kolejnym etapem rozwoju działalności firmy było wprowadzenie do oferty budowy nowych basenów nierdzewnych, a także modernizacja istniejących kompleksów basenowych.

pek-0322

Certyfikaty

Obecnie firma PEK-MONT jest wiodącym producentem basenów kąpielowych ze stali nierdzewnej w Polsce i Europie. Firma wprowadziła i stosuje do dzisiaj system zarządzania jakością, co zostało potwierdzone nadanym w maju 2004 roku certyfikatem TÜV, potwierdzającym zgodność systemu z normą ISO 9001:2015. PEK-MONT, w dbałości o jakość i zwiększanie możliwości produkcyjnych, wdraża i inwestuje w coraz nowsze technologie. Obecnie szczyci się tysiącami zadowolonych klientów.

pek-0323

Bogata oferta

Firma PEK-MONT wychodząc naprzeciw swoim klientom i zwracając uwagę na rosnące zapotrzebowanie na aktywność fizyczną oraz relaks na najwyższym poziomie, oferuje produkt niszowy, luksusowy i ekstrawagancki – baseny ze stali nierdzewnej. Oferta dotyczy produkcji, dostawy i montażu basenów publicznych – krytych i odkrytych, basenów hotelowych, basenów termalnych, prywatnych basenów krytych, ogrodowych oraz wanien z hydromasażem. Dzięki profesjonalizmowi, doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do każdej inwestycji zdobyliśmy setki klientów. Gwarantujemy oczekiwany efekt i pełne zadowolenie.

PEK-MONT jest wiodącym producentem urządzeń basenowych ze stali nierdzewnej o specjalnej konstrukcji, dostosowanych do różnorodnych wymagań i opracowanych w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy:

 • szeroką gamę rozwiązań projektowych i wizualnych z zastosowaniem trendów i wykorzystaniem najlepszych technologii dostępnych na rynku,
 • pomoc w wykonaniu indywidualnej koncepcji basenu na podstawie oczekiwań inwestora z wykonaniem wizualizacji, w dążeniu do zapoznania klienta w najlepszy sposób z możliwościami projektowymi i inwestorskimi przez dynamiczne kompozycje,
 • kalkulację kosztów inwestycji na podstawie koncepcji basenu oraz ofertę cenową niecki,
 • kompleksowe opracowanie projektu wykonawczego,
 • realizację inwestycji zarówno jako producent niecek basenowych ze stali nierdzewnej, jak i generalny wykonawca,
 • kompleksowe opracowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania zezwolenia na budowę oraz rysunków szczegółowych do przetargów,
 • najwyższą jakość wykonania, z dbałością o szczegóły,
 • indywidualne podejście do każdej inwestycji,
 • zastosowanie materiałów najwyższej jakości,
 • serwis i doradztwo techniczne,
 • kadrę wykwalifikowanych pracowników i nadzór

Innowacyjne rozwiązania

Jako bezpośredni producent jesteśmy w stanie wykonać baseny standardowe, jak również innowacyjne, o niekonwencjonalnych formach, zewnętrzne oraz wewnętrzne, wychodząc naprzeciw wymaganiom klienta, realizując marzenia i niebanalne projekty. Niecki ze stali nierdzewnej gwarantują zachowanie optymalnych warunków higienicznych oraz spełniają normy związane z bezpieczeństwem.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na zaoferowanie nieograniczonych efektów wizualnych. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, pozwalające na aktywny odpoczynek i relaks w wymarzony sposób, zapewniając przy tym szeroki wachlarz wrażeń. Atrakcyjność produktów podnosimy przez wkomponowanie efektów świetlnych i dźwiękowych oraz różnorodność wyposażenia basenowego.

Realizujemy także duże projekty: wyspecjalizowane obiekty sportowe i miejsca rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych. Dokładamy starań, żeby zapewnić zadowolenie i spełnić oczekiwania grup docelowych. Baseny sportowe (przystosowane do treningów i zawodów z wykorzystaniem ruchomego dna i zaopatrzeniem tych niecek w odpowiedni wyspecjalizowany sprzęt oraz niecek przystosowanych dla osób niepełnosprawnych) zapewniają komfort i bezpieczeństwo, a także różne formy rehabilitacji.

Realizujemy projekty również jako generalny wykonawca, zapewniając wszelkie prace budowlane i wykończeniowe. W procesie projektowania i realizacji, a także w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, można liczyć na naszą pomoc i zawsze polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu. Naszych pracowników cechuje wykwalifikowanie, pracowitość, uczciwość, dbałość o relacje z klientem i dobrą atmosferę współpracy. Nasz produkt – baseny ze stali nierdzewnej – wyróżnia się pod wieloma względami:

 • zapewniona stuprocentowa szczelność,
 • najniższe koszty eksploatacji,
 • odporność na korozję najwyższej klasy,
 • jakość wykonania gwarantująca najlepszy efekt wizualny,
 • różnorodność wyposażenia basenowego i atrakcji,
 • dowolna wielkość, kształt i głębokość niecki,
 • gładka powierzchnia, bezspoinowa, zapewniająca optymalne warunki higieniczne i bezpieczeństwo,
 • krótki czas budowy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z naszymi specjalistami.

PEK-MONT Sp. z o.o.

ul. Spółdzielcza 30 09-230 Bielsk

tel.: 24 261 55 09

www.pekmont.pl

pekmont@pekmont.pl

 

TEKST I FOTO | Firma PEK-MONT