Atrakcje dla każdego. Korzyści z wynajmu dmuchanych torów przeszkód i placów zabaw

WATERMANIA to już nie tylko firma o zasięgu regionalnym, ale marka rozpoznawalna w całej Polsce. Przykładem tego są pojawiające się na mapie Polski kolejne obiekty, z którymi nawiązujemy współpracę w zakresie wynajmu wodnych torów przeszkód tzw. AQUA TRACKÓW oraz dmuchanych placów zabaw marki WIBIT.

Atrakcje na wakacje

water-0322Zbliżające się wakacje to świetna okazja do zwiększenia atrakcyjności, a zarazem rentowności obiektu, dzięki udostępnieniu klientom wodnego toru przeszkód. Wdrożenie tego działania pozwala pływalni konkurować z podobnymi obiektami w okolicy, a także z otwartymi akwenami, które o tej porze roku cieszą się dużą popularnością. Zarządzający obiektami coraz częściej szukają dodatkowych atrakcji, które mogą zaproponować swoim klientom w tym czasie.

Dmuchane wodne place zabaw WIBIT przyciągają tłumy. Jest to świetna alternatywa dla starszych obiektów, które nie mają dodatkowych atrakcji wodnych i nie mogą rywalizować z dużymi aquaparkami. Dobrym tego przykładem są nasze dotychczasowe realizacje na pływalniach krytych oraz odkrytych, gdzie podczas upalnych dni, których jest w okresie wakacyjnym coraz więcej, nasze atrakcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Regularnie współpracujemy z dużymi obiektami takimi jak Wodny Park Tychy czy Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej. Jest to dowód na to, że aktywnie zarządzająca kadra menadżerska stale poszukuje i wprowadza dodatkowe atrakcje, a zarazem promuje aktywną i bezpieczną rozrywkę w wodzie.

Program „Radość płynie z wody”

Jednym z naszych najnowszych przedsięwzięć jest wdrożenie programu „Radość płynie z wody”. Jest to rozbudowany program lojalnościowy dla naszych partnerów biznesowych, z którymi stale współpracujemy. W ramach programu wprowadziliśmy nowy, urozmaicony cennik wynajmu atrakcji wodnych, dostosowany do potrzeb oraz warunków technicznych obiektu, a ofertę wzbogaciliśmy o wynajem długoterminowy, co było odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku. Coraz więcej obiektów decyduje się właśnie na tę formę współpracy i outsourcingu, zlecając nam kompleksowe wyposażenie w wodny plac zabaw wraz z niezbędnymi akcesoriami.

water-0323Korzyści dla obiektu

Wodne tory przeszkód i place zabaw bezapelacyjnie wpływają na zwiększenie atrakcyjności i rentowności obiektu. Jak wskazują statystyki jakie otrzymujemy od zarządców obiektów, z którymi współpracujemy, wzrost sprzedaży biletów w okresie kiedy jest zamontowany tor przeszkód realnie przekłada się na dochód i jest wymierną korzyścią. Klienci korzystający z torów przeszkód odwiedzają pływalnię częściej i każdorazowo zostają na niej dłużej niż zwykle. Dodatkową korzyścią jest bez wątpienia zadowolenie klientów z urozmaiconej oferty, którą wprowadza sprawnie działająca kadra menadżerska.

Dmuchane tory przeszkód

W swojej ofercie posiadamy różnorakie elementy modułowe, zróżnicowane pod względem stopnia trudności oraz wymagań bezpieczeństwa. Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę o kolejne, nowe elementy, dzięki czemu możemy dostosować tor przeszkód czy plac zabaw do warunków technicznych obiektu. Zaletami WIBIT jest możliwość łączenia w dowolne konfiguracje tworząc proste tory przeszkód, które zajmują trzy tory 25-metrowego basenu, aż do rozbudowanych wodnych placów zabaw, które zajmują cały basen.

Do tworzenia każdego projektu podchodzimy indywidualnie, w wyniku czego możemy tworzyć niemalże nieskończoną ilość kombinacji. Przy tworzeniu AQUA TRACKÓW stawiamy na urozmaicenie trudności oraz atrakcyjności wodnego placu zabaw. Każdorazowo projektujemy inny układ toru przeszkód dla obiektu, który zdecydował się po raz kolejny skorzystać z naszej oferty, dzięki temu klienci nie są znużeni tą samą konfiguracją. Przy wyborze odpowiedniej konfiguracji elementów tworzących tor przeszkód pomaga przygotowana przez nas wizualizacja, która obrazuje realizację.

Jakość i bezpieczeństwo

Zarządcy pływalni są świadomi obciążeń, jakim poddawane są tego typu produkty i wymagają certyfikatów bezpieczeństwa. Wszystkie nasze elementy pochodzą od renomowanej niemieckiej firmy WIBIT i posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa oraz atesty TÜV. Sprzęt, który udostępniamy spełnia rygorystyczne europejskie normy EN 15649, co daje gwarancję bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Tylko takie formalne zabezpieczenie pozwala zapewnić maksimum bezpieczeństwa bez kompromisów. Wielu nieświadomych użytkowników, chcąc zaoszczędzić, wybiera tanie, wątpliwej jakości podróbki, narażając swoich klientów na niebezpieczeństwo.

Obsługa i wsparcie dla obiektu

W ramach współpracy zapewniamy kompleksową obsługę obiektu. Począwszy od projektu i wizualizacji placu zabaw dostosowanego do warunków obiektu, na transporcie, montażu oraz szkoleniu obsługi skończywszy. Oprócz samego toru, w ramach współpracy, oferujemy wsparcie marketingowe mające na celu dotarcie do jak największej grupy ludzi, którzy odwiedzą pływalnię w tym okresie. Zależy nam, żeby nasza atrakcja była nie tylko urozmaiceniem oferty obiektu, lecz także narzędziem do zwiększenia dochodów.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i fanpage’a na Facebooku, gdzie można zapoznać się z działalnością firmy i zobaczyć jej realizacje.

Kontakt:

tel. kom.: 603 409 424

www.watermania.pl

a.wyrobek@watermania.pl

www.facebook.pl/watermania

 

TEKST I FOTO | Firma WATERMANIA