Reklama

Niecki ze stali nierdzewnej firmy Pek-Mont

Atrakcyjne i magiczne

W ciągu kilku ostatnich lat powstało wiele nowoczesnych kompleksów basenów wykonanych ze stali nierdzewnej. Przestarzałe niecki basenowe wyłożone płytkami ceramicznymi z wieloma mniejszymi bądź większymi ubytkami w fugach nie zachęcają do czynnego wypoczynku i relaksu.

Dlatego też zrodził się pomysł produkcji basenów zbudowanych całkowicie ze stali nierdzewnej, od obiektów sportowych, poprzez rekreacyjne, aż po prywatne, aby wymagającym użytkownikom umilić ten piękny sport, jakim jest pływanie.Podjąć wyzwanie
PEK-MONT Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm zajmujących się produkcją niecek basenowych ze stali nierdzewnej. Od początku lat 90. specjalizuje się w produkcji maszyn i urządzeń do przemysłu spożywczego oraz oczyszczalni ścieków. W tym czasie setki firm z całego świata skorzystały z usług spółki, a jej profesjonalne podejście sprawiło, że obdarzyły ją pełnym zaufaniem. Doświadczenie zdobyte przy realizacji wielu projektów zaowocowało znajomością tajników obróbki stali nierdzewnej w różnych warunkach. Dzięki temu firma bez obaw podejmuje nowe wyzwania stawiane przez rynek. Ze świetnie wyszkoloną kadrą inżynierską oraz rzemieślniczą, pomysł produkcji niecek basenowych okazał się strzałem w dziesiątkę.

Zalety niecek ze stali nierdzewnej
Baseny firmy PEK-MONT spełniają międzynarodowe normy i standardy dla tego typu obiektów, atesty higieniczne, a także wytyczne Międzynarodowej Federacji Pływackiej (FINA), Polskiego Związku Pływackiego oraz Międzynarodowej Federacji Sportu Akademickiego (FISU). Dzięki zastosowaniu stali szlachetnej do produkcji obiektów basenowych można znacznie łatwiej i przy minimalnym wkładzie finansowym poddawać je konserwacji, bez potrzeby spuszczania wody. Ponadto konstrukcja ze stali nierdzewnej charakteryzuje się wysoką szczelnością, idealnie gładką powierzchnią oraz doskonale nadaje się do basenów odkrytych, ponieważ wykazuje wysoką odporność na działanie ujemnych temperatur.

 

Wiele możliwości
Możliwe jest wyprodukowanie niecek basenowych o nawet najbardziej wymyślnych kształtach. Dodatkowo zastosowanie stali nierdzewnej nadaje wodzie piękną turkusową barwę, a podświetlenie basenu sprawia, że pod osłoną nocy obiekt zamienia się w magiczne miejsce, do którego chce się wracać. Co więcej, aby zwiększyć atrakcyjność basenów rekreacyjnych, firma oferuje wiele ciekawych, przyciągających uwagę rozwiązań. Należą do nich np.: systemy rwących rzek, groty, fontanny, gejzery, masaże, zjeżdżalnie, siedziska z masażem powietrznym i wiele innych. Produkty firmy PEK-MONT Sp. z o.o. to najwyższa jakość i gwarancja satysfakcji z ich użytkowania.KONTAKT: www.pekmont.pl/pl

„PŁYWALNIE I BASENY” – WYDANIE NR 15

 


TEKST: FIRMA PEK-MONT
FOTO: ARCHIWUM FIRMY PEK-MONT