Reklama

Alsanit – tworzymy przestrzeń

Z myślą o użytkowniku

Specjalizujemy się w produkcji szaf ubraniowych oraz kabin systemowych a w naszą strategię działania mamy wpisany ciągły rozwój, którego kierunek wyznaczają właśnie wymagania klientów. Nasi specjaliści opracowują i testują nowe rozwiązania, aby opracowywane systemy jak najlepiej dostosować do potrzeb użytkowników. Firma Alsanit to zespół pomysłowych i otwartych ludzi, dla których praca to hobby dlatego nieustannie tworzymy przestrzeń do efektywnej współpracy z klientami.

Szafka ubraniowa to więcej niż mebel

W dzisiejszych czasach szafy ubraniowe są elementem dizajnu, który nadaje charakter wnętrzom. Produkowane przez nas szafy to dobrze przemyślane konstrukcje, do produkcji których stosowane są wyłącznie najlepsze materiały. Doświadczenie firmy i bliska współpraca z klientami są gwarantem maksymalnej ergonomii oferowanych produktów. W ofercie Alsanit można znaleźć szafki z super trwałego i wodoodpornego laminatu HPL, tanie ale eleganckie szafki z laminowanej płyty wiórowej LPW oraz nowoczesne i nieszablonowe szafy METAL+ w których korpus wykonany jest ze stali, a fronty w zależności od potrzeb zrobione są ze szkła, HPL lub LPW. Niezależnie od wybranego rodzaju materiału szafki zaprojektowane są tak, że klient może modyfikować wymiary i kolorystykę dokładnie według swoich potrzeb.

Kabiny systemowe – elegancki element zabudowy toalet i łazienek

alsanit-0251

alsanit-0255Wszystkie toalety, natryski czy przebieralnie muszą być funkcjonalne, ale też bardzo trwałe. Kabiny tworzone są zawsze ściśle według wymiarów pomieszczeń, do których są przeznaczone. Daje to możliwość idealnego dopasowania i stworzenia „przyjaznej oku”, eleganckiej formy. Kabiny systemowe zostały podzielone ze względu na rodzaj stosowanych okuć oraz przeznaczenie kabin. Dostępne są linie okuć ze stali nierdzewnej, aluminium oraz poliamidu. Natomiast w zależności od miejsca zastosowania, tak jak w przypadku szaf, stosowana jest zabudowa z wodoodpornej płyty HPL lub płyty wiórowej LPW. Niezależnie od wybranego wariantu wszystkie kabiny Alsanit cechują się precyzyjnym wykonaniem i wysoką jakością przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Dodatkowo wszystkie okucia stosowane przy produkcji kabin systemowych są produkowane przez Alsanit lub tworzone pod nadzorem projektantów i konstruktorów firmy. Oferowane wyroby posiadają niezbędne atesty i certyfikaty pozwalające na ich stosowanie w budownictwie.

Możliwość wyboru

Oferta zawiera nie tylko rozwiązania odpowiadające oczekiwaniom z zapytania, lecz także opcjonalne warianty wykonania dające inwestorowi dodatkowe korzyści w postaci: oszczędności, zagospodarowania przestrzeni, wygody użytkowania lub wyższej jakości. O elastyczności firmy świadczy portfolio realizacji, które obejmuje wyposażenie małych i dużych inwestycji w kraju oraz za granicą, o różnorodnym charakterze i przeznaczeniu.

Oferta nie zawiera pojęcia produktów o standardowych wymiarach. Firma rocznie wyposaża ponad 1300 obiektów, a od początku działalności wykonała ponad 35 000 kabin. Dzisiaj Alsanit to rozpoznawalna i renomowana marka w wielu krajach UE.

 

Szczegóły dotyczące oferty znajdują się na stronach:

www.ubranioweszafki.pl oraz www.alsanit.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Autor jest dyrektorem generalnym Firmy Alsanit

 

TEKST | Tomasz Hlebionek
FOTO | Archiwum Firmy Alsanit