Aquarium w Rawie Mazowieckiej

Na fali zdrowia i radościAquarium w Rawie Mazowieckiej jest nowoczesnym obiektem zarówno pod względem architektury, jak i zastosowanych technologii. Składa się z budynku krytej pływalni oraz sztucznego lodowiska. Doskonała funkcjonalność daje osobom niepełnosprawnym łatwy dostęp do wszystkich atrakcji.
W Aquarium można aktywnie spędzić czas na basenach i w salach fitness bądź skorzystać z wielu propozycji relaksu w saunarium. W każdym z tych miejsc dech zapiera wspaniały widok zalewu Tatar i lasu, zmieniający się wraz z porami roku. Takie wrażenia zapewniają duże, przeszklone powierzchnie, stwarzające dodatkowo niepowtarzalny efekt otwartej przestrzeni.

 

Aquarium ma też do zaoferowania coś specjalnego – terapię światłem. Diody emitujące odpowiednią barwę światła są zainstalowane w saunie tureckiej i ziołowej. Jest tam do wyboru siedem różnych programów kolorystycznych, w zależności od tego, czego w danym momencie oczekujemy – ukojenia czy pobudzenia naszej kreatywności. Warto sprawdzić, jak działa ta metoda stymulacji naszego samopoczucia…WIĘCEJ W MAGAZYNIE „PŁYWALNIE I BASENY” NR 12

 


TEKST: UM RAWA MAZOWIECKA, STAROSTWO POWIATOWE W RADZIEJOWIE
FOTO: FOTO MILEJKA